Üye Listesi

1-HASAN BERK ÖZYURT(Fen Bilimleri Enstitüsü)

2-HAMİT BATUHAN KANGAL(Ziraat Fakültesi)

3-BEYZA AKŞAR(Ziraat Fakültesi)

4-MUSTAFA SOFRA(Ziraat Fakültesi)

5-İREM KURTOĞLU(Ziraat Fakültesi)

6-ÇAĞLANUR BOŞAL(Ziraat Fakültesi)

7-UTKU DAĞLI(Ziraat Fakültesi)

8-OĞUZHAN KARAMAN(Ziraat Fakültesi)

9-ÖZNUR ÖZ(Ziraat Fakültesi)

10-FATMA ÖZKAHRAMAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

11-SERHAT AKSÖZEK(Ziraat Fakültesi)

12-ELİF GÜRBUZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

13-AYBERK KÖSELER(Ziraat Fakültesi)

14-HALİT SÜRÜCÜ(Ziraat Fakültesi)

15-BARIŞ KAPTAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

16-EROL ÖLMEZ(Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu)

17-MERT KIRÇİÇEK(Ziraat Fakültesi)

18-BETÜL ÇEVİK(Ziraat Fakültesi)

19-TUNCAY CESUR(Ziraat Fakültesi)

20-MUHAMMED ÇELİK(Ziraat Fakültesi)

21-BATIKAN AKSOY(Ziraat Fakültesi)

22-FUAT İRKİN(Ziraat Fakültesi)

23-SÜLEYMAN EKİNCİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

24-MEYLİS GAYİBOV(Ziraat Fakültesi)

25-DUYGU YAVUZ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

26-KENAN ERCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

27-ECE NUR AÇMAZ(Ziraat Fakültesi)

28-GÜLÇİN KARLICA(Ziraat Fakültesi)

29-BÜŞRA TAN(Ziraat Fakültesi)

30-DİLEK TUNÇ(Ziraat Fakültesi)

31-BÜŞRA DEMİR(Ziraat Fakültesi)

32-BENSU ATMAN(Ziraat Fakültesi)

33-YUSUF KILIÇ(Ziraat Fakültesi)

34-EMİNE GİZEM DENİZ(Ziraat Fakültesi)

35-SABRİYE SARIOĞLU(Ziraat Fakültesi)

36-MERVE ORUÇ(Ziraat Fakültesi)

37-YUNUS EMRE AYDIN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

38-MEHTAP ÇİÇEK(Ziraat Fakültesi)

39-HİLAL GÜLER(Ziraat Fakültesi)

40-ASLIHAN ZANBAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

41-OLÇUN TAŞAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

42-DİLARA EKİNCİ(Ziraat Fakültesi)

43-ÖZLEM KURT(Ziraat Fakültesi)

44-ABDULKADİR DAĞ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

45-MEHMET AKİF KOCA(Fen Bilimleri Enstitüsü)

46-AZİZ CAN IŞIK(Ziraat Fakültesi)

47-EBRU IRMAK(Fen Bilimleri Enstitüsü)

48-MUHAMMET ALİ DÜZYOL(İlahiyat Fakültesi)

49-AYHAN ÇOBAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

50-BERAT GÜDELEK(Ziraat Fakültesi)

51-EMRE ERKİN GÜNER(Ziraat Fakültesi)

52-NURİ CİHAN KALFA(Malkara Meslek Yüksekokulu)

53-ELİF TUNA(Tıp Fakültesi)

54-MUHAMMED BEŞALTI(İlahiyat Fakültesi)

55-KAAN ER(Ziraat Fakültesi)

56-ERTUĞRULGAZİ DİKMEN(Ziraat Fakültesi)

57-MUZAFFER KANBUR(Ziraat Fakültesi)

58-ONOUR RESIT(Ziraat Fakültesi)

59-AYTAÇ DÜKEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

60-TUĞÇE ADANALI(Ziraat Fakültesi)

61-AHMET ALPER KAÇAR(Ziraat Fakültesi)

62-SERHAT KILIÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

63-SERTAP KARAHANCI(Ziraat Fakültesi)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:126