Üye Listesi

1-MELEK NUR UÇGUN(Ziraat Fakültesi)

2-ARİFE ADAK(Ziraat Fakültesi)

3-FERİHA KARACA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

4-RAMAZAN KARAÇAM(Ziraat Fakültesi)

5-ONUR SOKULLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

6-BÜŞRA TÜRK(Fen Bilimleri Enstitüsü)

7-FURKAN BİTİŞ(Veteriner Fakültesi)

8-MERTER ORAL(Ziraat Fakültesi)

9-OSMAN CAN DAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

10-İDİL KILIÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

11-ANIL SAYGIN ŞEN(Fen Bilimleri Enstitüsü)

12-MUHAMMED MUSTAFA(Ziraat Fakültesi)

13-UĞUR DENİZ KÖR(Ziraat Fakültesi)

14-HASAN EREN ERKAHRİMAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

15-HASAN BERK ÖZYURT(Fen Bilimleri Enstitüsü)

16-HAMİT BATUHAN KANGAL(Ziraat Fakültesi)

17-BEYZA AKŞAR(Ziraat Fakültesi)

18-MUSTAFA SOFRA(Ziraat Fakültesi)

19-İREM KURTOĞLU(Ziraat Fakültesi)

20-ÇAĞLANUR BOŞAL(Ziraat Fakültesi)

21-UTKU DAĞLI(Ziraat Fakültesi)

22-OĞUZHAN KARAMAN(Ziraat Fakültesi)

23-ÖZNUR ÖZ(Ziraat Fakültesi)

24-FATMA ÖZKAHRAMAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

25-SERHAT AKSÖZEK(Ziraat Fakültesi)

26-AYBERK KÖSELER(Ziraat Fakültesi)

27-HALİT SÜRÜCÜ(Ziraat Fakültesi)

28-BARIŞ KAPTAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

29-EROL ÖLMEZ(Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu)

30-BETÜL ÇEVİK(Ziraat Fakültesi)

31-TUNCAY CESUR(Ziraat Fakültesi)

32-BATIKAN AKSOY(Ziraat Fakültesi)

33-FUAT İRKİN(Ziraat Fakültesi)

34-SÜLEYMAN EKİNCİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

35-MEYLİS GAYİBOV(Ziraat Fakültesi)

36-DUYGU YAVUZ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

37-KENAN ERCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

38-ECE NUR AÇMAZ(Ziraat Fakültesi)

39-GÜLÇİN KARLICA(Ziraat Fakültesi)

40-BÜŞRA TAN(Ziraat Fakültesi)

41-DİLEK TUNÇ(Ziraat Fakültesi)

42-BÜŞRA DEMİR(Ziraat Fakültesi)

43-BENSU ATMAN(Ziraat Fakültesi)

44-YUSUF KILIÇ(Ziraat Fakültesi)

45-EMİNE GİZEM DENİZ(Ziraat Fakültesi)

46-SABRİYE SARIOĞLU(Ziraat Fakültesi)

47-MERVE ORUÇ(Ziraat Fakültesi)

48-YUNUS EMRE AYDIN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

49-MEHTAP ÇİÇEK(Ziraat Fakültesi)

50-HİLAL GÜLER(Ziraat Fakültesi)

51-ASLIHAN ZANBAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

52-OLÇUN TAŞAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

53-DİLARA EKİNCİ(Ziraat Fakültesi)

54-ÖZLEM KURT(Ziraat Fakültesi)

55-MEHMET AKİF KOCA(Fen Bilimleri Enstitüsü)

56-AZİZ CAN IŞIK(Ziraat Fakültesi)

57-EBRU IRMAK(Fen Bilimleri Enstitüsü)

58-MUHAMMET ALİ DÜZYOL(İlahiyat Fakültesi)

59-AYHAN ÇOBAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

60-BERAT GÜDELEK(Ziraat Fakültesi)

61-EMRE ERKİN GÜNER(Ziraat Fakültesi)

62-NURİ CİHAN KALFA(Malkara Meslek Yüksekokulu)

63-ELİF TUNA(Tıp Fakültesi)

64-MUHAMMED BEŞALTI(İlahiyat Fakültesi)

65-KAAN ER(Ziraat Fakültesi)

66-ERTUĞRULGAZİ DİKMEN(Ziraat Fakültesi)

67-MUZAFFER KANBUR(Ziraat Fakültesi)

68-ONOUR RESIT(Ziraat Fakültesi)

69-TUĞÇE ADANALI(Ziraat Fakültesi)

70-AHMET ALPER KAÇAR(Ziraat Fakültesi)

71-SERTAP KARAHANCI(Ziraat Fakültesi)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:135